הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור חדשות
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

לחלקם הגדול זו אף הייתה חוויה ראשונה של לינה עם אוהלים בחוץ !
קרדיט: אייל הרשטיק, מנהל פרויקט אופניים לכולם
הועלה על-ידי: 
דרור סופר לאתר של דרור סופר
3/9/2008, 09:18
רוכבת צעירה
                

   

במסגרת פרויקט "אופניים לכולם" אותו מוביל איגוד האופניים בישראל נהנו כ- 150 ילדים מכל רחבי הארץ באירוע הראשון בפרויקט. האירוע  שנערך במשך יומיים בשיתוף המועצה האזורית גלבוע כלל מגוון רחב של פעילויות לילדי המועדונים בפרויקט ובהם: 8 תחנות הפעלה במשחקי אופניים, מופעי ראווה עם טובי רוכבי האקסטרים, מסע אופניים המוני עם כ- 500 משתתפים, הופעה של טובי הזמרים (קובי אפללו, הדג נחש, יובל בנאי, דיויד ברוזה ועוד), לינה בשטח פארק מעיין חרוד, בריכה ועוד.

 

אל האירוע הגיעו כ- 6 מועדונים הנמצאים בפרויקט ובהם: מועדון העיר כרמל (דליאת אל כרמל ועוספייה), רוכבי שמשון מבית שמש, מועדון שועלי המדבר ירוחם, מועדון טירת הכרמל, מועדון נווה אור (מועצה אזורית עמק המעיינות) ומועדון הוסטל טבריה.

את מסע האופניים המרכזי באירוע שכלל כ- 500 ילדים, בני נוער ובוגרים הובילו 3 מחברי הכבוד של הפרויקט: ד"ר ואלוף במי'ל  יום טוב סמייה, מר עמרם מצנע ראש מועצת ירוחם ועמי ארגוב.


ד"ר ואלוף במי´ל  יום טוב סמייה, מר עמרם מצנע ראש מועצת ירוחם ועמ
ד"ר ואלוף במי´ל יום טוב סמייה, מר עמרם מצנע ראש מועצת ירוחם ועמ

אייל הרשטיק, מנהל פרויקט אופניים לכולם, אמר כי  "האירוע הזה הינו עוד אבן דרך חשובה בקידומו של פרויקט "אופניים לכולם". הילדים שהגיעו ונהנו כל כך באירוע, העובדה שלחלק גדול מהם זו הייתה אפילו הזדמנות ראשונה לחוויה של לינה עם אוהלים בחוץ, שיתוף הפעולה יוצא הדופן בין המועדונים רק מוכיחים כי צריך הרבה יותר אירועים שכאלה" . 

 

עוד הוא הוסיף: "אני רוצה להודות לכל השותפים לאירוע ובראש ובראשונה למועצה אזורית גלבוע, על שיחד אפשרנו לילדים הללו חוויה יוצאת דופן שהם לא ישכחו לעולם. תודה רבה גם לכל התומכים הקבועים בפרויקט אופניים לכולם: חברת נביעות, חברת סקודה ובית ההשקעות הדס ארזים".

 

האירוע התקיים במסגרת פסטיבל הדו קיום בגלבוע, אותו פתח מופעו של ענק הרוק האגדי- ג'ו קוקר באמפי הגלבוע המחודש, בערב השני נערך ערב רוק עם הופעות משותפות. מלבד המופעים, נערכו בפסטיבל גם אירועים ייחודיים נוספים, כמו גמר חידון תנ"ך – קוראן הארצי לבני נוער יהודים וערבים, יריד אומנות ואוכל בהשתתפות השפים המובילים בארץ.

 

פרויקט "אופניים לכולם"  הינו פרויקט ייחודי וחדש בו איגוד האופניים מתכוון לפרוס בפריסה ארצית עשרות מועדוני רכיבה וחוגי אופניים לילדים ונוער בכל הארץ במהלך השנים הקרובות. חוגי האופניים הללו יתרכזו בפעילות עממית ויכללו הרבה מאד משחקים עם הילדים ושילוב תכנים מעניינים וייחודיים לאורך כל השנה. במהלך הפעילות יושם דגש על שילוב ערכים חינוכיים לילדים ולנערים ושילוב העשרה לחיים לאורך כל הדרך .

 

פרטים מלאים על פרויקט אופניים לכולם ניתן לקרוא באתר האינטרנט  www.Bikes4all.org.il   


היום השני לפסטיבל
היום השני לפסטיבל

קרדיט: אייל הרשטיק, מנהל פרויקט אופניים לכולם
 
 פסטיבל הגלבוע ודו קיום...
פסטיבל הגלבוע ודו קיום אלף רוכבי אופניים יהודים וערבים יחצו את הגלבוע במסע למען הדו קיום להמשך
 פניה למשטרה...
פניה למשטרה בטלו את האיסור על רכיבת אופניים בכביש 375 מצור הדסה לצומת האלה להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...
 לתצוגת פורום
כ- 150 ילדים ונערים נהנו באירוע אופניים לכולם בגלבוע!
אימייל יישלח באופן אוטומטי למחבר
לדרוג הכתבה יש לבחור בין הר אחד לחמישה הרים
פצצה 5 4 3 2 1 חלש 
מספר מדרגים: 11    דרוג כללי: 3

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2020