הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור חדשות
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

מסע המוני למען העלאת המודעות לבטיחות רוכבי האופניים ולזכרו
מאת:  דרור סופר לאתר של דרור סופר
14/9/2008, 00:56

                

   


ביום שבת ט"ו באב, ה-16/08/08 בשעות הבוקר המוקדמות, יצא בועז לרכיבת האופניים השבועית שלו, רכיבה ממנה לא שב. נהג, תחת השפעת סמים, סטה לשוליים ודרס אותו למוות בכביש 4 מדרום לצפון כ- 150 מ' לפני צומת רופין.
 
בתאריך ה- 20/09/08, יום שבת, בתום שלושים למותו של בועז משפחתו וחבריו של בועז וקהילת רוכבי האופניים, מתכוננים לרכב לזכרו והבעת מחאה על הקטל והזלזול בחיינו, רוכבי האופניים.
 
מותו הפתאומי של אדם מיוחד זה, הותיר את המשפחה והחברים המומים וכואבים. למרות האבל הכבד בו הם שרויים מאז, החליטו בני המשפחה כי אסור שהמוות של בועז יהיה לחינם ויש לעשות הכל כדי למנוע הישנותם של אסונות כאלו בהמשך. לכן , בשיתוף איגוד האופניים, אנו מארגנים רכיבת אופניים לזכרו ולמען העלאת המודעות הציבורית לקטל רוכבי האופניים בשולי הכבישים.
 
האירוע יתחיל בהתכנסות בצומת רופין בשעה 7:00 בעצרת קצרה ולאחריה נצא לרכיבה במסלול קצר: צומת רופין => כפר מונש => מושב יחיאל => כביש 57 => צומת בית ליד וחזרה לצומת רופין, סה"כ כ – 13 ק"מ על כבישים בליווי משטרת ישראל. לקראת סוף המסלול נעבור בנקודה בה נגדעו בטרם עת חייו של בועז, נדליק נרות זיכרון ונביע את מחאתנו בצורה מכובדת ותרבותית.
 
ברכיבה זו אנו באים למחות על היעדר חינוך וענישה, אשר גורמים לזילות בחיי אדם ורוכבי אופניים בכבישים !
 
בועז היה בן 33, בן לבתיה ז"ל ויצחק, אח ליואב, עינת ועודד,  דוד לשש אחייניות ובעל אוהב לעידית. בחודשים האחרונים בועז ציפה בכליון עיניים ללידת בנו הבכור והפיכתו לאב גאה. קשה לתאר אדם נדיר במעלותיו ובעל תחומי עניין רבים ומגוונים כבועז במילים ובוודאי שלא בלשון עבר. בועז סיים תואר ראשון ושני בהנדסה והיה בעיצומם של לימודי מנהל עסקים שלא זכה לסיים, כל אלו בהצטיינות יתרה. במקביל השקיע בעבודתו כראש צוות פיתוח בחברת "NICE System", אך תמיד מצא זמן גם לתחביביו הרבים.
 
בועז עסק במגוון תחומי ספורט החל מכדורסל, כדורגל, גלישת רוח, צלילה, סנובורד ועד קרטה בו הגיע לחגורה שחורה. בשלוש השנים האחרונות בועז נסחף גם לתחביב הטריאטלון וכחלק מכך גם לרכיבת אופניים. בועז אהב לטייל ברחבי הארץ והעולם, תמיד חמוש במצלמה בה הנציח תמונות שלא היו מביישות גם צלם של "National geographic". למרות כל עיסוקיו, בועז לא הזניח ולו לרגע אחד את חבריו הרבים, הוא תמיד מצא את הזמן להפגש גם אם לזמן קצר. חשוב מכל אלה, בועז היה איש משפחה חם ואוהב והדוד האהוב על ששת אחייניותיו.
 
נשמח לארח אתכם במסע האופניים ולדאוג לכם לרכב ליווי במהלך המסע . מסע זה הינו מחאת המוני רוכבי האופניים שרוצים שידאגו  לבטיחותם ! 
 
חומרים מהמסע ישלחו על פי בקשה.
 
לכל שאלה לגבי האירוע ניתן לפנות אל :
 
עידית לחובר (אשתו של בועז ז"ל) , siditk@t2.technion.ac.il , 054-3152585
אייל הרשטיק, איגוד האופניים בישראל , eyalher@nana.co.il , 052-2241870  

 

 

 
 ניב ליבנר מקבוצת TACC מנצח את טור ערד...
ניב ליבנר מקבוצת TACC מנצח את טור ערד הסתיים מרוץ האופניים טור סובב ערד הראשון שכלל 220 ק''מ להמשך
 כ- 150 ילדים ונערים נהנו באירוע אופניים לכולם בגלבוע! ...
כ- 150 ילדים ונערים נהנו באירוע אופניים לכולם בגלבוע! לחלקם הגדול זו אף הייתה חוויה ראשונה של לינה עם אוהלים בחוץ ! להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...
 לתצוגת פורום
רוכבים וזוכרים את בועז !
אימייל יישלח באופן אוטומטי למחבר
לדרוג הכתבה יש לבחור בין הר אחד לחמישה הרים
פצצה 5 4 3 2 1 חלש 
מספר מדרגים: 7    דרוג כללי: 4.57

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2020