הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור פרסומי
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

חינוך, ספורט והגנת הסביבה עם אופניים במדבר
קרדיט: אייל הרשטיק, מנהל הפעילות העממית איגוד האופניים בישראל
הועלה על-ידי: 
דרור סופר לאתר של דרור סופר
21/3/2010, 17:16

                

   
 

תלמידי כיתות ח' מבתי הספר ביישובי המועצה האזורית אבו בסמה יקבלו אופני שטח וילמדו לרכב עליהם ב- 25 מועדוני רכיבה חדשים שיקומו בבתי-הספר בתחום המועצה. מיזם "רוכבים בידידות במדבר" של "הקרן לידידות", בראשות הרב יחיאל אקשטיין, בשיתוף איגוד האופניים בישראל, ובסיוע השר לענייני מיעוטים, פרופ' אבישי ברוורמן, משרד התרבות והספורט. הפרויקט הוא הרחבה של מיזם "אופניים לכולם" של איגוד האופניים בישראל.

המיזם נועד לקרב את בני הנוער הבדואים לחברה הישראלית, לספק להם מסגרת חינוכית ומעצימה לשעות הפנאי, לקדם את הספורט ואת ההגנה על הסביבה. מאות ילדים מהפזורה הבדואית יקבלו במהלך השנה אופני הרים חדשים בכדי לאפשר להם כלי תחבורה נוח ויעיל לבית הספר כמו גם למטרות ספורט, בריאות והנאה.

הילדים יאומנו ברכיבה ב-25 מועדוני אופניים ביישובי המועצה האזורית אבו בסמה ע"י מדריכי רכיבה בדואים שהוכשרו לכך, ויאפשרו להם ליהנות מחוויית ספורט חינוכית, ערכית ומאתגרת.


אירוע השקת הפרויקט יתקיים ב - 1.4.2010, חול המועד פסח, ביישוב אום בטין (מצפון לבאר שבע) בהשתתפות מאות רוכבי אופניים מכל רחבי הארץ ומאות בני הנוער הבדואים הנוטלים חלק במיזם, וכן בהשתתפות אישי ציבור ונכבדים בדואים.

המשתתפים באירוע יזכו לאירוח באוהל בדואי אותנטי, ישתתפו במסע אופניים ובתחנות אתגריות לרכיבה על אופניים ויצפו במופע קפיצות ופעלולים מרהיב.

לפרטים נוספים על מיזם "רוכבים בידידות במדבר" : www.Bikes4all.org.il/Yedidot
קרדיט: אייל הרשטיק, מנהל הפעילות העממית איגוד האופניים בישראל
 
 מסע אופניים לזכר החייל רון אדרי ז''ל...
מסע אופניים לזכר החייל רון אדרי ז''ל מסע האופניים לזכרו של רון אדרי ז''ל יתקיים בתאריך ה-23 במאי להמשך
 מדיניות מחוז מרכז לתכנון שבילי אופניים בשטחים פתוחים ...
מדיניות מחוז מרכז לתכנון שבילי אופניים בשטחים פתוחים לאחר מס' חודשים של דיונים החליטה וועדת התכנון של מחוז מרכז של משרד הפנים לקבל על עצמה מדיניות חדשה לנושא האופניים להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2019