הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור פרסומי
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

120 נערים בדואים השתתפו ב''גלגלים של תקווה'' ביחד עם עוד 10,000 רוכבי אופניים מהחברה הישראלית ותרמו את תרומתם לעמותת אתגרים
קרדיט: אייל הרשטיק, מנהל פרויקט ''אופניים לכולם'' איגוד האופניים בישראל
הועלה על-ידי: 
דרור סופר לאתר של דרור סופר
16/5/2010, 12:38

                

   

"הקרן לידידות" מגשימה חלומות למאות ילדים בדואים: במסגרת מיזם "רוכבים בידידות במדבר" ולאחר שקיבלו אופניים לפני כחודש וחצי השתתפו היום כ-120 נערים ממועצת אבוב בסמה באירוע רכיבת אופניים מאתגר המשלב אותם יחד בחברה הישראלית.

 

שישה שבועות לאחר שזכו להתרוממות רוח בדמות 800 זוגות אופני שטח שנתרמו על ידי הקרן לידידות בראשותו של הרב יחיאל אקשטיין, הגיעו 120 תלמידי כיתות ח' מבתי הספר ביישובי המועצה האזורית אבו בסמה לניסוי הכלים הרציני הראשון שלהם – אירוע "גלגלים של תקווה" שהתקיים בעמק יזרעאל בחסות ארגון עמותת "אתגרים". במסע האופניים המרשים הם הצטרפו לעוד כ-10,000 רוכבים למסלול של 55 ק"מ באירוע הכולל הפנינג גדול של החברה הישראלית למען עמותת "אתגרים".

 

השתתפות הנערים, תלמידי כיתות ח' מבתי הספר של המועצה הינו המשך ישיר להשקת פרויקט "רוכבים בידידות במדבר" שנחנך בחול המועד פסח. בסיוע פרויקט "אופניים לכולם" של איגוד האופניים בישראל, אשר מעביר מערכי הדרכות לתלמידי המועצה בנושא האופניים ב-27 מועדוני אופניים בתחומי המועצה. 120 הנערים הוסעו לעמק יזרעאל ערב לפני האירוע ולנו במתחם האירוע, כדי לאפשר להם לצאת למסע החוויתי באור ראשון של בוקר.

 

אירוע זה הינו אירוע ראשון על אופניים מבין רבים הצפויים לשלב את המגזר הבדואי באירועי אופניים המוניים וגדולים בשילוב המגזרים האחרים בחברה הישראלית. הנערים חוו חוויה ענקית בה רכבו במסע אופניים באזור שטחי מועצת עמק יזרעאל, הכירו רוכבים מכל חלקי הארץ ונהנו מפעילות ספורטיבית בריאה וסביבתית.

 

אירוע "גלגלים של תקווה", המתקיים זו הפעם ה-8, הינו אירוע תרומה לעמותת אתגרים העוסקת בפעילות ספורט ואתגר לאנשים עם מוגבלויות. האירוע הינו אחד מהגדולים ביותר בענף האופניים, כלל 3 מסלולי רכיבה ועשרת אלפים משתתפים: צעירים, מבוגרים, בעלי מוגבלויות, בריאים. המסע מגשים את החזון של עמותת אתגרים לשילוב בעלי מוגבלויות כרגילים בחברה. כל ההכנסות הם קודש תרומה לעמותת אתגרים. מטרת הכספים שנתרמו השנה מיועדים להקמת 2 מועדוני אופניים לבעלי מוגבלויות בעכו ונתניה.


קרדיט: שי גיטרמן, אדרנלין
קרדיט: שי גיטרמן, אדרנלין

קרדיט: שי גיטרמן, אדרנלין
קרדיט: שי גיטרמן, אדרנלין

קרדיט: אייל הרשטיק, מנהל פרויקט ''אופניים לכולם'' איגוד האופניים בישראל
 
 חברת שיאנרגיה הישראלית השיקה אתמול את המיזם צ'אלנג' 2010...
חברת שיאנרגיה הישראלית השיקה אתמול את המיזם צ'אלנג' 2010 במסגרת ההשקה הוענקו חסויות ל-11 ספורטאים חובבנים ומקצועיים להמשך
 רוכבים בידידות במדבר...
רוכבים בידידות במדבר חינוך, ספורט והגנת הסביבה עם אופניים במדבר להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2019