הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור חדשות
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

חברת נובונורדיסק תתרום עשרות זוגות אופניים לפרויקט ''אופניים לכולם'' של איגוד האופניים בישראל בהתאם למכירות כרטיסי הכניסה בתערוכה השנתית bikes 2010
קרדיט: הראל מורדי, תקשורת שיווקית משולבת בע''מ
הועלה על-ידי: 
דרור סופר לאתר של דרור סופר
21/10/2010, 14:48
קרדיט: עמית שיסל
                

   


 תרומה לקהילה- אופניים לכל ילד בישראל!

חברת נובונורדיסק תתרום עשרות זוגות אופניים

לפרויקט "אופניים לכולם" של איגוד האופניים בישראל

בהתאם למכירות כרטיסי הכניסה בתערוכה השנתית bikes 2010


פרויקט "אופניים לכולם" של איגוד האופניים בישראל, מגייס את הקהל הרחב וחברת נובונורדיסק לתרומה של זוגות אופניים לילדי המועדונים הפזורים ברחבי הארץ. במסגרת תערוכת האופניים השנתית Bikes2010 תתרום חברת נובונורדיסק זוג אופניים, על כל 1,000 כרטיסי כניסה שימכרו. האופניים יתרמו לגנים של ילדים עם בעיות אוטיזם, כחלק ממטרותיו של הפרויקט- לאפשר לכל ילד בישראל לרכב על אופניים.


בתערוכת Bikes2010 יציג איגוד האופניים בישראל- ארגון הגג המרכז את כל האירועים המקצועיים בתחומי הרכיבה על אופני הרים ועל אופני שטח, את פעילותו הענפה. במסגרת זו, יקדם האיגוד את ליגת הנשים פרי יוזמתו, את הפעילות העממית המתוכננת לשנת 2011, את פעילותו הרחבה של פרויקט "אופניים לכולם" ויחזק את הקשר עם רוכבי האופניים התחרותיים והעממיים בישראל.


"איגוד האופניים גאה להוביל את פרויקט "אופניים לכולם", אומרת בוני אשל- יו"ר איגוד האופניים בישראל: "בזכות הפרויקט נחשפים ילדים רבים לתרבות הרכיבה על אופניים ומגלים את החדווה שברכיבה. אנו קוראים לכל חובבי הרכיבה על אופניים להגיע אל תערוכת Bikes2010 ולהביע תמיכתם בפרויקט המדהים."


פרויקט "אופניים לכולם" הינו יוזמה של איגוד האופניים בישראל. הוא מעסיק 1,300 ילדים בפעילות סביב עולם האופניים במתכונת של שיעורי רכיבה, תחרויות, טיולי אופניים, ימי כיף ופעילויות מיוחדות. הפעילות הנערכת בכל מגזרי החברה, ומעניקה לילדים שלמעלה מחצי מהם מוגדרים כילדים ונערים בסיכון, מסגרת תמיכה והזדמנות לשינוי בחייהם. תרומות לפרויקט, מאפשרות לילדי 51 המועדונים הפזורים ברחבי הארץ, ליהנות משימוש באופניים בחינם ומפעילות שוטפת לאורך השנה.


תערוכת Bikes2010 תתקיים בסוף חודש נובמבר ותכלול תצוגה של יבואני האופניים הגדולים בישראל. אטרקציה גדולה הצפויה למבקרים היא הופעתו של רוכב האורבן המפורסם בעולם- ריאן ליץ' Rayn Leech, המופיע בכל העולם ברכיבת אופניים ופעלולים (על צינורות, חבלים, מבנים, מעקות וכו'). במסגרת התערוכה יופיע ליץ' כשעה מדי יום, באתר מיוחד שיבנה עבורו ויתבל את המופע בסיפורים וחוויות מעולמו.


פרויקט אופניים לכל ילד בישראל (קרדיט: עמית שיסל)
פרויקט אופניים לכל ילד בישראל (קרדיט: עמית שיסל)

קרדיט: הראל מורדי, תקשורת שיווקית משולבת בע''מ
 
 איגוד האופניים מסכם 3 מקצים בסובב ערד ה- 3...
איגוד האופניים מסכם 3 מקצים בסובב ערד ה- 3 סובב ערד ה-3 התקיים בין התאריכים 14-15.10 להמשך
 אליעד דניאל הוא אלוף ישראל במרתון אופני הרים XCM...
אליעד דניאל הוא אלוף ישראל במרתון אופני הרים XCM 5 זכיות למועדון הרכיבה CCC בתחרות שארגן איגוד האופניים וחתמה את עונת 2010 ברכיבה על אופני הרים בישראל להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...
 לתצוגת פורום
תרומה לקהילה- אופניים לכל ילד בישראל!
אימייל יישלח באופן אוטומטי למחבר
לדרוג הכתבה יש לבחור בין הר אחד לחמישה הרים
פצצה 5 4 3 2 1 חלש 
מספר מדרגים: 22    דרוג כללי: 3.27

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2019