הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור חדשות
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

הסכם שת''פ אסטרטגי ארוך טווח נחתם בין נביעות לאיגוד האופניים. נביעות מאמצת את נבחרת ישראל האולימפית באופניים וליגת מרוצי האופניים בישראל תיקרא מעתה ''ליגת נביעות''
קרדיט: איגוד האופניים
הועלה על-ידי: 
איגוד האופניים לאתר של איגוד האופניים
8/4/2003, 23:08

                

   


איגוד האופנים חתם בימים אלה על הסכם אימוץ לשלוש שנים שבמסגרתו תהפוך למאמץ הרשמי של הענף .שתי הליגות באופני הרים ובאופני כביש יקראו ליגת נביעות.
רוב המרוצים השנה יצולמו וישודרו בערוץ הספורט במשבצת זמן קבועה בימי שבת בערב לפני שידורי הכדורגל.
כמו כן מאמצת נביעות את הנבחרת הקדם אולימפית של ישראל הכוללת שלוש רוכבות
1: לאה גולדשטיין בענף מרוצי כביש נגד השעון- לאה מדורגת במקום 100 בדירוג העולמי הכללי ובצמרת הרוכבות נגד השעון.היא ילידת ישראל שהיגרה לקנדה ובעבר הייתה חברה בנבחרת קנדה.בשנה שעברה שבה לישראל נרשמה תחת שמה באיגוד האופנים העולמי UCI והיא החברה הבכירה בקבוצת רוכבות מקצועניות.
2:ניקול פרידמן במרוצי כביש קלאסיים – ניקול יהודיה ילידת ארה"ב המשלימה הליך עליה והתאזרחות בישראל בימים אלה.היא הייתה אלופת ארה"ב בשנת 2000 וייצגה אותה באולימפיאדת סידני 2000.כעת רוכבת בקבוצה המקצוענית האמריקנית "רונה"
3:לורי קופנס בענף אופני הרים- קופנס ילידת ארצות הברית גם היא וישראלית מזה 12 שנה הגיעה בשנה שעברה להישגי שיא בינלאומיים בענף האופנים המקומי ובכלל זה שלושה ניצחונות במרוצים בינלאומיים.היא מדורגת במקום 35 בדירוג העולמי והאימוץ מצד נביעות אפשר לה לצאת לחופשה ללא תשלום מעבודתה כעיתונאית למשך עונת המרוצים.
כל השלוש מדורגות על סף העמידה בקריטריון האולימפי והאימוץ יאפשר להן השתתפות במרוצים בינלאומיים ומחנות אימון במסגרת המאמצים להשיג את הכרטיס לאולימפיאדת אתונה 2004.
חליפות הייצוג של נבחרת ישראל ישאו גם הן את שמה של חברת המים המינרלים נביעות בכחול לבן.

יו"ר האיגוד יוני ירום אומר כי בעידן של קיצוצים בהקצבות הממסדיות התקשרות עם חברות מסחריות הכרחית לקידום הענף.התמיכה של נביעות תאפשר לרוכבות האולימפיות שלנו התמודדות בתנאי פתיחה משופרים על הכרטיס לאולימפיאדה.
הראל חייקין מנהל השיווק והמכירות של נביעות אומר כי ענף האופניים מתחבר בצורה מושלמת לאסטרטגיית "לגוף ולנשמה" של נביעות והחברה רואה כיעד אסטרטגי את קידום מטרות איגוד האופנים וענף כולו.

קרדיט: איגוד האופניים
 
 הנדון: ''עולים על הפסים''...
הנדון: ''עולים על הפסים'' לכל מאן דבעי, לפי הפרסומים המופעים באתר האינטרנט של רכבת ישראל ניתן לראות עליה של 100% במספר הנוסעים ברכבת ישראל בין השנים 1999 ו- 2002 (מ 9 מיליון נוסעים בשנת 1999 ל- 18 מיליון בשנת 2002). עוד ניתן לראות א להמשך
 רציתם אירופה ? מרוץ סבב גביע מס' 3 באופני הרים...
רציתם אירופה ? מרוץ סבב גביע מס' 3 באופני הרים בוץ - גשם - תקלות וקצת-קצת בוץ להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של איגוד האופניים...
 לתצוגת פורום
נביעות מאמצת את ענף האופניים בישראל ואת נבחרת הרוכבות האולימפית
אימייל יישלח באופן אוטומטי למחבר
 9/4/2003 :10:35 חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  אביעד יזרעאל עם תוכן  סוף סוף


[ ]
לפרסום זה יש: 1 הודעות

לדרוג הכתבה יש לבחור בין הר אחד לחמישה הרים
פצצה 5 4 3 2 1 חלש 
מספר מדרגים: 33    דרוג כללי: 3.33

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2020