הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור כבישונים
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

תיאור מירוץ אופני כביש בית גוברין 2002 להנאתכם
קרדיט: מוטי שלו
הועלה על-ידי: 
moty shalev לאתר של moty shalev
8/4/2002

                

   

 הקפה ראשונה- מעניינת ומסקרנת 
עם הזינוק רענן ג'נח פותח חזק ומושך אייתו קבוצת רוכבים אשר נשארת צמודה אליו עד לפניה ימינה לכיוון בית ניר\לוזית, רענן לא מתמהמה ומחליט ליזום יותר ומאותת לשאר הרוכבים כי היום יהיה חם גם במסלול, עד לוזית מגדיל רענן את הפער בינו לבין שאר הדבוקה ל35 שניות. שאר הרוכבים שומרים על קצב וכנראה מחליטים כי הזמן הטוב עבורם ל''סגור שורות'' או לא בשלב זה .
רענן מושך עדיין לבדו ומגיע לפניה של עגור בשלב זה הדבוקה כבר סוגרת באדיקות ופער 35 השניות נעלם בעליות כלא היה, הרוכבים מטפסים לכיוון לי-און כשמדי פעם יוצאים כמה רוכבים קדימה מה שמביא את יורי, רענן ,דני, ורוכב נוסף לסיים את הירידה הגדולה בפניה ימינה כשהם פותחים פער של 25 שניות מחבורת הרוכבים , ארבעת הרוכבים מוצאים עצמם שוב עם דבוקת הרוכבים אשר נצמדה אליהם ,
בשלב זה נראה כמו שניסוי הכלים הצליח וכל רוכב יודע מה צפוי לו משאר הרוכבים מה שמוביל אותנו להקפה השניה.

 הקפה שניה – שעמום 
עם הפניה ימינה לכביש תחנת הדלק קצת לפני קו הסיום נעצר רענן בגלל פנצר בגלגל האחורי דבר השנוא על כל רוכב אופניים, רכב הליווי נשאר לסייע לרענן בעוד שאר הרוכבים ובעיקר ''אנשי פינרלו'' אשר מופעים עם בגדי ההסוואה סליחה בגדי הרכיבה שלהם כמו יחידת עלית מובחרת נותנים את הטון ומושכים את קבוצת הרוכבים בדרכם להקפה השניה , שום אירוע חריג לא מתפתח למעט פר שהחליט לחצות את הכביש ולהוסיף חלק אומנותי לאירוע . נוצר הרושם כי ארסנל הכוחות יושאר להקפה האחרונה אלא אם……………………נביט אחורה ונחפש את רענן . הדבוקה מסיימת בהצלחה את ההקפה השניה ומתחילה את הקפתה ה 3 במספר.

 הקפה שלישית – פרק בהליכות ונימוסים ניסיון ואחוות חברים 
כל הקבוצה שומרת קצב ועדיין אין התפתחות עולים את כביש תחנת הדלק פונים ימינה לכיוון בית ניר לוזית קצת אחרי לוזית הוא מופיע רענן , כן כן האיש חוזר לדבוקת הרוכבים ובגדול.
אבל שלא כמו באגדות המציאות קשה יותר והאנרגיות שהושקעו להצטרף לחברים יתנו את אותתי הם בהמשך, רוכב מספר 7 שאת שמו שכחתי מתחיל להבין כי בעוד כולם מטקסים עיצה מתי והיכן מצליח הרוכב להתרחק מחבורת הרוכבים ומתחיל להגדיל את הפער ל15 שניות מהרוכבים בתחילת העליות בסיבוב של מושב עגור הבין אותו רוכב שזו לא תהייה סתם רכיבה אלה זו תהייה הרכיבה, בפעם הראשונה שהפנה את ראשו שמאלה לראות היכן השאר נתקל ברוכב שהחליט כמו שוטר תנועה להידבק אליו ולדאוג שלא יבצע דבר עבירה,
רוכב מספר 7 הבין כי אילן לא יוותר בקלות וצמד הרוכבים מטפסים בצורה מרשימה את עליות לי און ופניה ימינה מסוף הירידה הם כבר רחוקים עד כדי 30 שניות מהדבוקה אשר דבקה בנחישות לא להרפות עד הסוף אולם בסוף העלייה של צומת נחושה הם לא יודעים כי צמד הרוכבים כבר דקה אחת שלמה עברו את המקום בו הם רוכבים עכשיו, את הפניה ימינה לכיוון תחנת הדלק מבצעים שני הרוכבים שרק השד יודע מה עובר להם בראש.

 הקפה רביעית - תגיד מכיר אידלסון ? אז איפה הברקסים? 
זה הולך להיות תיאור אמיתי מציאותי ואכזרי למה שקרה בהקפה האחרונה ,
מבלי להניד עפעף מעביר אילן הילוך במחשבה , המחשבה מתורגמת מידית לשטח , ורוכב מספר 7 מה 7 ? נשאר מאחור 15 שניות בעוד אילן מאיץ את קצב הרגליים ופונה ימינה לכיוון בית ניר לוזית , דבוקת הרוכבים ממאנת להכיר במצב ונותנת את המיטב שלה במסע דילוגים לסגירת פערים של 1 ו 35 שניות תמימות . לבד על המסלול ממשיך אילן לנוע בקצב משכנע הוא מעיף מבט אחורה ורואה רק את רכב הליווי שלו שמעודד אותו, עד לתחילת העליות בעגור סוגרת קבוצת הרוכבים את מספר 7 ו ביציאה ימינה אחרי הירידה של ליאון הפער נשמר.
בסוף העלייה של צומת נחושה הפער גדל ל 2 דקות תמימות ומכאן הכל נראה כמעט סופי ,
אילן מוריד את הראש מצמצם התנגדות לרוח למינימום הנדרש וממשיך לשעוט קדימה אל קו הסיום.
בפניה ימינה לקו הסיום אילן מגניב מבט אחורנית לוודא כי אין סכנה שאורבת וחוצה את קו הסיום ראשון .

קבוצת הרוכבים מסיימת את התחרות בפיניש מדהים .

חוותי תחרות מרשימה וספורטיבית, מגיע עידוד לכל רוכב ורוכבת אשר בא\ה להשתתף באירוע בכל הקטגוריות . בהצלחה לכולם בהמשך .

קרדיט: מוטי שלו
 


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של moty shalev...
 לתצוגת פורום
מירוץ בית גוברין מקצה עילית
אימייל יישלח באופן אוטומטי למחבר
                        חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתי עם תוכן  ראוי לציין ש...
 7/5/2005 :20:11 משתמש אנונימי   מוטי עם תוכן  אולי קצת באיחור אבל


[ ]
לפרסום זה יש: 2 הודעות

לדרוג הכתבה יש לבחור בין הר אחד לחמישה הרים
פצצה 5 4 3 2 1 חלש 
מספר מדרגים: 31    דרוג כללי: 3.63

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2020