הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור חדשות
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

בשבת ה-13.3 תתקיים בכרמל תחרות אופני הרים שלא הייתה כמותה בארץ. תחרות הצ'אלנג' בכרמל של Volvo, משלבת בין סגנון חדש ומדליק של תחרות להפנינג ענק ומושקע בטירוף בשטח הסיום.
מאת:  דרור סופר לאתר של דרור סופר
12/3/2004, 12:18

                

   


בשבת ה-13.3 תתקיים בכרמל תחרות אופני הרים שלא הייתה כמותה בארץ. תחרות הצ'אלנג' בכרמל של Volvo, משלבת בין סגנון חדש ומדליק של תחרות להפנינג ענק ומושקע בטירוף בשטח הסיום.

• תחרות הצ'אלנג' מעתיקה את הפורמט של תחרויות אתגר מחו"ל דוגמת הטראנס אלפ המפורסם. השנה התחרות היא חד יומית (שלב אחד בלבד). בתחרות למרחקים ארוכים האתגר הוא בהשתתפות ובסיום המרחק ולאו דווקא במיקום הכללי ובתחרותיות.
• רוכבים, מתחרים ומנצחים בזוגות. כן, כן, קראתם טוב, זהו לא מרוץ אינדיבידואלי אלא בין זוגות. בני הזוג הם החלק הכי חשוב בחוויה. הזוג הראשון בכל קטגוריה שחוצה את קו הסיום מנצח.
• במסלול הקפה אחת ארוכה, יפהפייה והרפתקנית באורך של 35 ק"מ! כל המסלול מסומן למופת ואין בו שום אתגר ניווטי. לאורך המסלול 6 נקודות ביקורת שיש לעבור בהן (ביחד) ולקבל סימון מהמרשלים. בשתיים מנקודות אלו יחולקו מים, חטיפי אנרגיה, משקאות איזוטונים ופירות. תנאי הרכיבה בכרמל כעת הם הטובים ביותר בכל השנה: הכל ירוק מסביב, יש פריחה בצבעים שקשה לדמיין, לא קר והאחיזה סופנית.
• הקטגוריות - אתגר קצר (הקפה אחת 33 ק"מ) או ארוך (שתי הקפות, 66 ק"מ); גברים רגיל (שני גברים עם גיל משותף מתחת ל-80); גברים מאסטרס (שני גברים עם גיל משותף מעל 80); נשים רגיל ומאסטרס; מעורב (גבר ואישה) רגיל ומאסטרס. מינימום זוגות לפתיחת קטגוריה: 3. גיל מינימום לאתגר קצר – 16 או 13 בליווי מבוגר. גיל מינימום לאתגר ארוך – 18.
• הפסטיבל והבלגן – השקענו משאבי ענק כדי ליצור לכם ולמשפחותיכם חוויית ענק של אופניים ובילוי שבת יוצא דופן בכרמל. בתוך מרכז מירב יוקם מתחם ענק ובתוכו ים של הפעלות ואקשן - די.ג'יי תותח, קיר טיפוס, קפציות (טרמפולינות), יצירה בצבעים לילדים, מופעי ראווה של רוכבים מקצוענים בקפיצות ופעלולים, הגרלות פרסים, תחרויות היתוליות (שתיית בירה - התכוננו), מתחם אוכל (המבורגרס, בירה, נקניקיות, בירה, צמחוני, פיתות עם לבנה, קפה, בירה אמרנו?) וכל מה שלא דמיינתם שמגיע לכם. הרוכבים מסיימים את ההקפה בתוך מרכז מירב ובתוך מתחם ההפנינג. לנוחות הקהל והרוכבים הרצוצים יהיה על המדשאה אוהל ענק עם פופים, כריות ושולחנות נמוכים. בזמן שאתה חולץ נעלי רכיבה ומתרווח על הפוף, הילד שלך כבר יעמוד בתור של ההמבורגר. Yesss!
• הקהל – כל מי שאוהב רכיבה על שני גלגלים מוזמן לבוא ולהנות, גם אם הוא עדיין לא חבר איגוד (בדיקה ארגומטרית וביטוח תאונות אישיות מומלצים בחום אך אינם תנאי להרשמה). זוהי תחרות קלאסית לטאנדמים ולחובבי טיולים שמדירים דוושותיהם מתחרויות ה-XC המלחיצות. בקטגוריית המאסטרס יכולים להתחרות יחד אב ובנו או אב ונכדו. בקטגוריה המעורבת יכולים בני זוג להתחרות יחדיו (לא בטוח שזב יביא לשלום בית...). מי שלא אוהב לבקר את תחומי הדופק הגבוהים יכול להתיחס לתחרות כאל מסלול מסומן העובר בשטחים לא מוכרים ובנקודות תצפית מדהימות, כשלאורכו פזורות נקודות תדלוק מזון ושתייה ובסופו הפנינג ענק. בצד השני של הסקלה, לרוכבי ההרים המקצוענים מסלול האתגר הארוך מהווה אימון נפח מצוין לעונה זו. מסלול התחרות שעובר ברובו על דרכים סלולות מתאים גם לרוכבי כביש וטריאתלטים עתירי סבולת עם ניסיון בסיסי באופני הרים (שברשותם אופניים מתאימים כמובן...)
• המארגנים – חברת עז הרים (וורן פרייר, נמרוד כהן ובועז גורן) שממוקמת בכרמל לקחה חלק או ניהלה והפיקה ארועים כמו אליפות הארץ באופני הרים, תחרות הדאונהיל "רד בול ספיד פריקס", דואל סלאלום בארי ותחרות הקפיצות בספורטק בתל-אביב.

בתחרות Volvo צ'אלנג' בכרמל תומכת, ניחשתם, חברת Volvo. יבואנית הרכב היא תומכת ותיקה בארועי אופניים (תחרות סובב Volvo סדום) שרואה ברוכבי האופניים קהל איכותי ולגיטימי ומוכנה להשקיע בנו, ובארועים עבורנו. התומכים הנוספים הם חברת ארגד – חברה להשבחת מים (מפעלי המלח בעתלית), חברת נביעות, יצרנית המים המינרלים שמאמצת את ענף האופניים התחרותי בכביש ובהרים ואיתנו היא מתחילה מסורת של תמיכה בארועים המוניים לכלל קהילת הרוכבים. המוטו של נביעות הוא "לגוף ולנשמה" - וזה בדיוק הקטע באופניים. התומכת האחרונה היא כמובן המועצה האזורית חוף-כרמל בשיתוף עם מרכז קהילתי מירב. התחרות מוכרת על ידי איגוד האופניים הישראלי.
• כמה זה עולה? 180 שקלים לזוג שאינו חבר איגוד, 160 שקלים לזוג עם חבר איגוד אחד ו-140 שקלים לזוג עם שני חברי איגוד. איגוד האופניים שלך ובשבילך וכו' וגם מארגן הנחות ותאמינו לנו, לנו זה עולה יותר. באמת.

 
 קטגוריות כביש חדשות לשנת 2004...
קטגוריות כביש חדשות לשנת 2004 עדכונים חמים מאיגוד האופניים על הרוכבים הישראליים המובילים, על ההישגים, על תחרויות והודעות חשובות להמשך
 הליגה למקומות עבודה...
הליגה למקומות עבודה ''הספורטיאדה'' להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...
 לתצוגת פורום
עז הרים מציגה: תחרות Volvo צ'אלנג' בכרמל!
אימייל יישלח באופן אוטומטי למחבר
 12/3/2004 :20:38 חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  צביקה לזרוביץ עם תוכן  איפה זה מרכז מירב?
 12/3/2004 :21:23 חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  אייל הרשטיק עם תוכן  מרכז מירב
 12/3/2004 :13:22 חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  מיקי שוייבש עם תוכן  קצת מאוחר להודיע
 12/3/2004 :17:03 משתמש אנונימי  אורי ללא תוכן  מסכים מאה אחוז - חבל שלא הודעתם יותר מוקדם...


[ ]
לפרסום זה יש: 4 הודעות

לדרוג הכתבה יש לבחור בין הר אחד לחמישה הרים
פצצה 5 4 3 2 1 חלש 
מספר מדרגים: 34    דרוג כללי: 3.08

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2019