הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור פרסומי
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

חופשת סקי כוללת לינה במלון, גלישה בלווית גולשים ברמתך מכל העולם ומדריך מקומי, אוכל טוב וחברה בינלאומית בעלת תחביב זהה. למה לא להחליף את המילה ''סקי'' ב''אופניים''?
מאת:  ג'ירף טיולים לאתר של ג'ירף טיולים
17/4/2002

                

   

 GIRAFFE-TOUR - שכפול מודל חופשת הסקי לאופניים 
שנים רבות שאני עושה סקי...
עולה לאווירון בבן-גוריון, שוכח הכל, משתכן במלון עם מאות גולשים מכל העולם, בדרך כלל ב''קלאב מד'', מתחבר למדריך פוחז שמכיר כל נים של שביל וכל שטיק אפשרי, מתחבר לקבוצת גולשים אינטרנשיונלית ברמתי, אוכל כהוגן (...ומשמין, משמין...), רוקד כל הלילה עד כלות, וחוזר חלילה כל יום וכל לילה, שנה אחרי שנה אחרי שנה - מן דת שכזו, מן התמכרות.

...ושם על ההרים רצות אינסוף מחשבות (נקיות כמו השלג, ואיזה כיף, סוף כל סוף יש זמן פנוי למחשבות שכאלה) - למה לכל הרוחות, העמקים וההרים, למה אף אחד לא משכפל את המודל המופלא הזה לספורט אחר?

...עד הפגישה המחודשת עם האופניים (הקודמת היתה כשהם היו ברירת מחדל טרם רישיון נהיגה, שני עשורים + רעמת תלתלים לאחור), פגישה שהביאה להחלטה לשכפל בעצמי...

אתם מכירים אותנו כמי שארגן טיולים בני יומיים, חטף קצת צעקות לפני, ברכות אחרי, וכו' וכו' וכו'... אתם מכירים אותנו כמי שמארגן ביוני הקרוב טיול לאיטליה, או כמי שמופיע פה באתר כ''חברה המארגנת טיולים בארץ ובחו''ל''.

...אבל זה בעצם הסיפור שאחרי - אנחנו רוצים להיות ''קלאב מד סקי'' של האופניים - חצי שנה מראש תפנטזו על ה-1,000 מטר טיפוס ביום, על ה-DOWNHILL המטורף שבא אחריו, על ה''למי יש יותר גדול...'' בארוחת הערב, וכו'. חצי שנה אחרי זה תספרו סיפורי גבורה, חצי שנה אחרי זה תחזרו לפנטז, וחוזר חלילה, שנה אחרי שנה אחרי שנה.
ראו הוזהרתם, לפניכם מחלה חסרת מרפא!

...גם אנחנו נהיה כאן!
...גם אנחנו נהיה כאן!
בברכת רכיבה נעמה
GIRAFFE-TOUR
 


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של ג'ירף טיולים...

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2019