הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור חדשות
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

פקץ' הוא רוכב האופניים הישראלי הראשון שזכה לקבל חוזה בקבוצה מקצוענית מהדרג הראשון בעונת 2006
מאת:  איל  לאתר של איל
8/1/2007, 09:36

                

   

אין ספק כי חלומו של כל רוכב אופניים מקצועי הוא להגיע לטופ העולמי, וזאת תוך כדי חברות ותמיכה של קבוצת אופניים מקצוענית. דרור פקץ', בן ה-25, הוא אחת הדמויות הבולטות בענף ב-14 השנים האחרונות, ובאמתחתו הישגים רבים, כגון אליפויות ישראל לנוער (כביש והרים), סגנונות אליפות בבוגרים, פעמיים אלוף הסבב השנתי, פודיומים במרוצים בינלאומיים, ועוד.


פקץ' הוא רוכב האופניים הישראלי הראשון שזכה לקבל חוזה בקבוצת אופניים מקצוענית מהדרג הראשון בעונת 2006, ולאחר משא ומתן בשבועות האחרונים, הוחלט להאריך את שיתוף הפעולה בין הקבוצה לאחד הרוכבים הטובים בארץ.
בשבע השנים האחרונות נתמך דרור על ידי חברת CTC, יבואנית אופני גארי פישר בישראל. בשנת 2006, לאחר היכרות קצרה של אנשי חברת האם TREK, הוזמן פקץ' למחנה האימונים הרשמי של קבוצת Gary Fisher-Subaru. במסגרת זו, קבע פקץ' היסטוריה קטנה, לאחר שהפך לישראלי הראשון שסיים את מלוא המרחק בגביע העולם, ודורג במקום ה-72.
במחנה האימונים התרשמו מנהל הקבוצה ואיש יחסי הציבור, שדרור עשוי להתאים, והחליטו להחתימו לשנת ניסיון. במהלך הפגרה, לאחר שהובהר לדרור שיצטרך לשפר את הישגיו בזירה הבינלאומית בעונה הקרובה, קיבל הזדמנות נוספת.


לאחר הסיכום נשמע דור נלהב, ואמר "קיבלתי הזדמנות נפלאה מהקבוצה הגדולה בעולם, ואעשה הכל על מנת להצדיק את המקום שלי שם. מעטים מאוד הרוכבים אשר זוכים לרכוב בקבוצה יוצאת דופן, עם אופניים יוצאי דופן, ואני בר מזל. אני שמח מאוד לעבוד עם שאר נותני החסות כגון סובארו, נייקי, ובונטרגר, ומחכה להתחיל את העונה. כל זה לא היה קורה בלי הצוות המקצועי שלי והתומכים הישראלים. ולהם נתונה תודה גדולה".
השנה מחכים לדרור מרוצים גדולים, ביניהם Sea Otter Classic, 6 מרוצים בסבב גביע העולם, ועוד מרוצים בינלאומיים רבים.

 
 אופניים: המכונה, האדם והרוח...
אופניים: המכונה, האדם והרוח כנס רוכבי האופניים הבינתחומי השני במדרשת שדה בוקר יכלול פעילויות, הרצאות, סקירת חידושים ועוד להמשך
 מתכננים אופניים בירושלים...
מתכננים אופניים בירושלים עולם האופניים עולה כיתה, וזוכה למודעות גוברת והולכת בקרב מתכננים, אדריכלים וקובעי מדיניות. כולם מוזמנים לכנס ראשון מסוגו שייערך בנושא להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של איל ...
 לתצוגת פורום
Gary Fisher-Subaru האריכה את החוזה של דרור פקץ'
אימייל יישלח באופן אוטומטי למחבר
לדרוג הכתבה יש לבחור בין הר אחד לחמישה הרים
פצצה 5 4 3 2 1 חלש 
מספר מדרגים: 31    דרוג כללי: 3.83

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2020