הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור חדשות
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

אלופת ישראל באופני הרים, ענבר רונן (CCC), סיימה לפני שעה קלה במקום ה- 28 באליפות אירופה באופני הרים שהתקיימה בקפדוקיה שבתורכיה.
קרדיט: אלכס קפלן: דובר איגוד האופניים
הועלה על-ידי: 
דרור סופר לאתר של דרור סופר
15/7/2007, 16:29

                

   


אלופת ישראל באופני הרים, ענבר רונן (CCC), סיימה לפני שעה קלה במקום ה- 28 באליפות אירופה באופני הרים שמתקיימת בקפדוקיה שבתורכיה.  
למסלול הקשה זינקו 40 רוכבות מהן 32 בלבד הצליחו לסיים את המסלול. המסלול באורך של 7.1 ק"מ עבר בנופים של קפדוקיה ושילב חלקים טכניים ועליות רבות . התחרות כללה 5 הקפות ובסה"כ מרחק של 35 ק"מ.
ענבר אשר נמצאת בתקופה לא טובה, הנמיכה ציפיות לפני המרוץ וסיימה  במקום ה- 28  בזמן של 2:09. אמנם המטרה של  השגת הקריטריון להשתתפות באליפות העולם בסקוטלנד השנה הושגה. אולם מדובר מבחינתה בתוצאה שאינה מספקת.
רונן אמרה בשיחה מתורכיה: "אני לא מאוכזבת, יש שיפור משנה שעברה בה לא סיימתי והייתי רחוקה הרבה יותר מהמנצחת. אני בתקופה לא טובה, וראיתי שאני לא רוכבת כפי שאני בד"כ גם ביחס למתחרות האחרות. עשיתי הכי טוב שיכולתי ויש שיפור משתי התחרויות האחרונות . בסה"כ השגתי את המטרה להיות בין 30 הראשונות ולהשיג את הקריטריון לאליפות העולם. ספורטאי צריך לדעת להתמודד גם בתקופה לא טובה.
התחרות הייתה קשה, עם מיטב הרוכבות, לא התאמנתי והכרתי מספיק טוב את המסלול. אני ממשיכה הלאה וכרגע אני חושבת איך לחזור להתאמן בצורה מסודרת ביותר.
לסיכום אני חושבת כי עשיתי הכי טוב שאני יכולה ואני יודעת כי יכולתי ביום נתון להיות במקום יותר גבוהה."
 
 
אתר אליפות אירופה : http://cappadocia2007.com/

קרדיט: אלכס קפלן: דובר איגוד האופניים
 
 הישג מעולה לרוכב הישראלי נמרוד חמו בסבב גביע העולם...
הישג מעולה לרוכב הישראלי נמרוד חמו בסבב גביע העולם נמרוד חמו (CCC) , אלוף ישראל בדאון-היל השיג את התוצאה הטובה ביותר לרוכב ישראלי בסבב גביע העולם שהצליח להכנס לסבב הגמר להמשך
 מסע אופניים לקידום המחקר במחלת ה-ALS...
מסע אופניים לקידום המחקר במחלת ה-ALS ב- 21 ביוני חל יום ה- ALS הבין-לאומי. גם אני, עד לא מזמן, לא ידעתי מה זה ALS או מה הקשר לשחקן הבייסבול האגדי לו גריג. כל זה השתנה כאשר חבר מהתיכון, אביחי קרמר, סיפר לי שחלה במחלה. מחלת ה-ALS תוקפת את מערכת להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...
 לתצוגת פורום
הרוכבת ענבר רונן השיגה את הקריטריון לאליפות העולם
אימייל יישלח באופן אוטומטי למחבר
לדרוג הכתבה יש לבחור בין הר אחד לחמישה הרים
פצצה 5 4 3 2 1 חלש 
מספר מדרגים: 10    דרוג כללי: 2

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2019