הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

פורומים > חדשות הרים > פורום טיולים
פורומים
אופניים  טיולים
אורבן, סטריט, דירט ו-BMX
לרוכש המתחילאימון ותזונה  אבדות ומציאות
סקירות מוצרים  אופניים יד שניה
  מכונאות ושדרוגים  All Mountain

החבורה, שדה בוקר, מזמן, פלמר פורום טיולים
פורום הטיולים המרכזי, מיועד להתייעצות בכל הנוגע לטיולים. - דרוש מנהל עם זמן פנוי, אהבת אינטרנט ואנשים והכרת הארץ ממרומי האוכף
מנהל:  דרור סופר
   נושאים פעיליםנושאים פעילים  פורומיםפורומים   חיפוש בפורוםחיפוש

לכתבהעבור לעמוד הכתבה  שליחת נושא חדש 
מכתב \כתבת פתיחה לפורום...
11/02/2013 22:27:11  מסלול אופניים בפארק הל"ה בגוש עציון. פארק חדש עם מסלול אופניים איזה כיף. ערוץ 7 >>>    11/02/2013 22:20:11  מסלולי אופניים חדשים בקריות בשורת לרוכבי אופניים בקריות >>>    11/02/2013 22:16:58  רוכבת האופניים שרון מחט עם מסר של אופניים וכבוד. ישראל היום >>>    11/02/2013 22:01:30  אופניים, נובל וגנטיקה פרופ´ סידר, רוכב אופניים בן 70, אביו של הבמאי יוסף סידר, עם פריצת דרך בתחום הגנטי עשוי לרכב כל הדרך לשוודיה לקבלת פרס נובל. דה מרקר >>>    07/02/2013 12:07:59  אימון על רולר - סרטון מס´ 2 מנח שונה של הידיים על הכידון - מתברר שזה לא אותו הדבר מבחינת הפעלת השרירים ברכיבה ויציבות. >>>    30/10/2012 06:56:24  שיר פרידה ללאנס ארמסטרונג ולרמאים הקטנים שבינינו בתחרויות חובבים >>>    28/10/2012 11:42:26  ליגת אופניים בבית הספר? ליגת אופניים בבית הספר. לא רק ליגות כדורסל וכדורגל. >>>    28/10/2012 11:36:51  שבילי אופניים בהוד השרון שבילי אופניים בהוד השרון בסכנת "הקפאה"? >>>    
נושאים תגובות נפתח
נפתח על ידי:
חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  חנן אפרים

ב: 7/8/2015 :18:43
0 תגובות
עם תוכן  שותפים לחורשים
שבת שלום, מחפש שותפים למחר בבוקר לרכיבה בחורשים, רכיבת אול מאונטיין. אני אהיה שם בכל מקרה ב 06:00, למעוניינים, שמי חנן 0505076...
נפתח על ידי:
חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  רן ירון

ב: 27/7/2015 :18:56
0 תגובות
עם תוכן  זקוק למוביל שמכיר את המסלול מ ים אל ים בליל ירח -
המסלול הרצוי מופיע בכתבה. מחפשים מוביל שמכיר את המסלול. http://www.mako.co.il/travel-israel/tracks-trips/kinneret/Article-0b3d6...
נפתח על ידי:
חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  רן ירון

ב: 27/7/2015 :09:38
0 תגובות
עם תוכן  זקוק לרעיון לטיול ליל ירח
שלום כולם, אנחנו קבוצה של 8 רוכבי שטח, מחפשים רעיון לרכיבת ליל ירח השבוע. עשינו כבר את נחל פרצים ומישור עמיעז-הר סדום. היה &q...
נפתח על ידי:
חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  איתן הדרי

ב: 23/7/2015 :15:24
0 תגובות
עם תוכן  סובב כנף בסמןן בית כנסת עתיקים   [תמונה]
הפעם יצאנו לכיבה באזור כנף. מסלול שטומן בחובו בתי כנסת עתיקים מתקופת בית ראשון ושני. ממליץ לקרוא את כל המלל בגלריה כולל בנקודות ...
נפתח על ידי:
חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  גבריאל

ב: 20/7/2015 :00:12
0 תגובות
ללא תוכן  .
...
נפתח על ידי:

ב: 1/7/2015 :13:01
0 תגובות
עם תוכן  בין תרדיון למדלה בסממן יהודי   [תמונה]
הפעם יצאנו לרכיבה שהחלה בתרדיון אזור תעשייה של משגב, וסיימנו במגדלה על שפת הכנרת. גולת הכותרת ביקור בבית הכנסת העתיק במגדלה. כל ...
נפתח על ידי:

ב: 25/6/2015 :14:20
0 תגובות
עם תוכן  סובב הר תבור   [תמונה]
יצאנו לטיול סביב הר תבור - כל התמונות וההסברים בגלריה שלי בגרופי http://www.groopy.co.il/galleryinfo.aspx?gaid=33580...
נפתח על ידי:

ב: 21/6/2015 :01:33
0 תגובות
עם תוכן  הפעם יצאנו לטיול מיוחד במינו   [תמונה]
יצאנו לרכיבה אורבנית בעיר אבותינו - חברון. רכיבה מדהימה בנבכי ההיסטוריה היהודית של עמנו. המון הסברים פשוט חוויה בלתי רגילה. כל...
נפתח על ידי:

ב: 17/6/2015 :15:44
0 תגובות
עם תוכן  דובדבנים   [תמונה]
הפעם יצאנו לרכוב ברמת הגולן [לפני שהכריזו שם על שטח צבאי סגור], במסלול שחלקו מוכר לנו העובר בין מטעי הדובבנים הנהדרים והמתוקים. ...
נפתח על ידי:

ב: 13/6/2015 :17:45
0 תגובות
עם תוכן  סינגל קרני שומרון   [תמונה]
כבר רכבתי הרבה באזור קרני שומרון. הפעם יצאתי לראות את השיפוץ הרציני שעשו בסינגלים. עבודה מדהימה ביחוד גשרי העץ הגדולים מעל הנחלי...
נפתח על ידי:
חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  בני תבורי

ב: 7/6/2015 :17:38
0 תגובות
עם תוכן  השכרת אופניים בלונדון
שלום, מבקש מידע על השכרת אופניים בלונדון בספטמבר. אני מודע לבוריס בייק, אבל מעדיף לשכור אופניים טובות יותר ליום שלם או יותר. האם...
נפתח על ידי:

ב: 30/5/2015 :20:56
0 תגובות
עם תוכן  מאורטל למצפה גדות   [תמונה]
יצאנו לרכיבה קלה ברמת הגולן - כל התמונות וההסברים בגלריה שלי בגרופי http://www.groopy.co.il/galleryinfo.aspx?gaid=33466...
נפתח על ידי:

ב: 26/5/2015 :15:11
0 תגובות
עם תוכן  משומרת לנהריה - דרך העיר האבודה   [תמונה]
הפעם יצאנו לרכיבה ארוכה שתחילתה בשומרה וסיומה בנהריה. כל התמונות וההסברים בגלריה שלי בגרופי http://www.groopy.co.il/galleryi...
נפתח על ידי:

ב: 3/5/2015 :19:40
0 תגובות
עם תוכן  סינגל טלמונים   [תמונה]
יום שישי היינו בסינגל טלמונים. קשה בטירוף, 30 ק"מ מעל 1000 מטר טיפוס מוציאים שם את הנשמה. אבל....סינגל כזה, השקעה כזו, לא ת...
נפתח על ידי:
חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  שירי בגלגול הזה

ב: 27/4/2015 :22:46
0 תגובות
עם תוכן  מקום לינה בזכרון יעקב
שלום, אשמח להמלצה על מקום לינה שבו נוכל לאחסן את האופניים ללילה בזכרון יעקב (רצוי באיזור המדרחוב)...
נפתח על ידי:

ב: 26/4/2015 :19:59
0 תגובות
עם תוכן  יצאנו לסנגל ביערות מנשה  [תמונה]
הפעם סינגלנו את הצהוב ואת הכחול. הרבה מאוד עליות הכחול יותר טכני עם לא מעט גינות סלעים - היה תענוג. כל התמונות בגלריה שלי בגרופי...
נפתח על ידי:

ב: 21/4/2015 :18:50
0 תגובות
עם תוכן  רכיבה למטיבי קשב - כרכום חוקוק  [תמונה]
הפעם יצאנו לרכוב בקטע בין כרכום לחוקוק. קטע שבו הייתה פעילות דתית ענפה יהודית ונוצרית.בקרנו במספר אתרים. כל התמונות וההסברים בגר...
נפתח על ידי:
חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  שירה

ב: 18/4/2015 :20:07
1 תגובות
תגובה אחרונה:איתן הדרי
ב: 21/04/2015 18:48:00
עם תוכן  מלון באילת ביום העצמאות
אני יוצאת עם חבר´ה מהמשרד שלנו לטיול אופניים בהרי אילת. אנחנו מחפשים דילים למלונות באילת באחד מבתי המלון כמו פתאל או משהו...
נפתח על ידי:

ב: 17/4/2015 :23:55
0 תגובות
עם תוכן  הר תורען  [תמונה]
היצאתי לרכיבה בשמורת הר תורען עם קבוצת "רוחות הצפון". כל התמונות וההסברים בגלריה שלי בגרופי http://www.groopy.co.il/g...
נפתח על ידי:

ב: 16/4/2015 :15:23
0 תגובות
עם תוכן  סוגרים את עונת המדבר - מערד למצדה  [תמונה]
http://www.groopy.co.il/galleryinfo.aspx?gaid=33295...
נפתח על ידי:

ב: 9/4/2015 :15:23
0 תגובות
עם תוכן  הפעם יצתי לרכוב בחבל ארץ לא מוכר   [תמונה]
חבל ארץ שרבים לא נוהגים לפקוד אותו, שלא נדבר על רכיבת אופניים. כל התמונות וההסברים נמצאים בגרליה שלי בגרופי. ממליץ לקרוא את מה ש...
נפתח על ידי:
חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  יהודית

ב: 6/4/2015 :14:03
0 תגובות
עם תוכן  נופש בצפון
לרוכבים שהולכים לרכוב השנה בצפון במידה ואתם נשארים לישון אני ממיליצה לבקר בצימרים של איילת ולהנות מ: נופש בצפון http://aya...
נפתח על ידי:
חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  יותם שלו

ב: 16/5/2014 :18:04
1 תגובות
תגובה אחרונה:נועם ההוא
ב: 03/04/2015 06:41:00
עם תוכן  מסלולי אופניים יציאה מכפר סבא
מחפש מסלולי אופניים עם קילומטר די גבוה בערך 30-50, שיוצא מכפר סבא. את המסלול מעתיר ידע אני כבר מכיר ובעזרתו הגעתי עד נמל תל אביב...
נפתח על ידי:
חפש הודעות של משתמש זה לחץ\י לפרטי משתמש  אלי ש

ב: 26/3/2015 :13:39
0 תגובות
עם תוכן  מחפש שותפים לטיול בשביל ישראל מהחרמון לת"א בחוה"מ
אני בן 29 מראשון לציון, מחפש שותפים לטיול בשביל ישראל. התוכנית היא להתחיל בחרמון ולסיים במרכז. זמן רכיבה מתוכנן 5 ימים. בעבר ...
נפתח על ידי:

ב: 26/3/2015 :08:31
0 תגובות
עם תוכן  הפעם יצאנו לרכיבה בעמק יזרעאל   [תמונה]
מסלול קל חלקו מוכר וחלקו רכבנו בפעם הראשונה. התמונות וההסברים בגלריה שלי בגרופי http://www.groopy.co.il/galleryinfo.aspx?gaid...

[ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ]

בפורום זה יש: 2399 הודעות

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש

אתר הרים הוקם על ידי דרור סופר כפרוייקט קהילתי ללא מטרות רווח
בשנת 2010 האתר עבר למצב "טייס אוטומטי" וככזה הוא אינו מתוחזק באופן עקבי
הוצאות תחזוקת האתר באדיבות אומניבייס בע"מ 2001 - 2024

הצהרת נגישות