הרים - אתר האופניים הגדול בישראל

כתבות > מדור פרסומי
עד כמה החום משפיע על הרכיבה שלך?

   לא רוכב/ת ביולי אוגוסט!
   רוכב/ת בשעות הערב המאוחרות
   רק עם זריחת החמה
   החום לא עוצר אותי
 
 

הרשות לפיתוח הגליל הודיעה על תמיכה בפרויקט אופניים לכולם
קרדיט: אייל הרשטיק, מנהל פרויקט ''אופניים לכולם'' איגוד האופניים בישראל
הועלה על-ידי: 
דרור סופר לאתר של דרור סופר
16/2/2011, 14:35
הגליל על אופניים (צילום: מוטי בוהדנא)
                

   


 

הגליל על גלגלים

הרשות לפיתוח הגליל הודיעה על תמיכה

בפרויקט אופניים לכולם

בכנס הצעת התקציב של הרשות לפיתוח הגליל שהתקיים היום הודיעה הרשות לפיתוח הגליל והמשרד לפיתוח הנגב והגליל על תמיכתם והצטרפותם לפרויקט "אופניים לכולם" של איגוד האופניים בישראל. בשנה הקרובה תעזור הרשות להקים 15 מועדוני אופניים ברחבי הגליל, לקדם אירועי אופניים ופעילות חינוכית – ערכית לתושבי הגליל.

פרויקט מועדוני האופניים לילדים ונוער "אופניים לכולם" הינו פרויקט בו איגוד האופניים ומשרד התרבות והספורט התחילו במהלך שנת 2008. בשנת 2011 מצטרפת גם הרשות לפיתוח הגליל לתמיכה בפרויקט. מטרת הפרויקט הינה לשלב כמה שיותר ילדים ונוער בענף האופניים במטרה להגדיל את הבסיס הרחב של הרוכבים בארץ המתאמנים בצורה מאורגנת ומסודרת.

לאחר כשלוש שנים הצטרפו ונפתחו מסגרת הפרויקט כ- 52 מועדונים שונים ו- 1300 ילדים הפועלים תחת הרשויות המקומיות. מטרת איגוד האופניים והשותפים הינם לפתוח כ-250 מועדוני אופניים בכל שנה (עד 2014) ולגרום לכך ש-10,000 ילדים ונערים יהיו חלק מפעילות קבועה בענף האופניים.

מועדוני האופניים הנפתחים במסגרת הפרויקט הינם מועדונים המתרכזים בפעילות עממית וכוללים משחקים עם הילדים על אופניים ושילוב תכנים מעניינים וייחודיים לאורך כל השנה בפעילות ארצית. במהלך הפעילות ישנו דגש על שילוב הורי הילדים בתכנים, דגש על לימוד והקניית ערכים חינוכיים רבים המועברים לילדים ולנערים וכמו כן פעילויות רבות ומשותפות לכל המועדונים בכל רחבי הארץ.

הילדים והנערים בפרויקט מצטרפים לפעילות ארצית לכל המועדונים (אירועי שיא) ונהנים גם מליווי מקצועי, השתלמויות למדריכים, קורסים להדרכה ועוד.

בחודשים הקרובים יוקמו מועדונים ברשויות: מגדל העמק, גליל תחתון, קרית טבעון, עכו, עמק המעיינות ומעלה יוסף.


הגליל על גלגלים (צילום: מוטי בוהדנא)
הגליל על גלגלים (צילום: מוטי בוהדנא)

קרדיט: אייל הרשטיק, מנהל פרויקט ''אופניים לכולם'' איגוד האופניים בישראל
 
 תערוכת BIKES 2010 יוצאת לדרך ...
תערוכת BIKES 2010 יוצאת לדרך אם רכיבה או ריצה הם חלק בלתי נפרד מהבילוי הספורטיבי שלכם, כדאי לרשום את התאריך הבא: 25-27 לנובמבר להמשך
 איגוד האופניים בישראל שולח את רוכבות הנבחרת לאיטליה...
איגוד האופניים בישראל שולח את רוכבות הנבחרת לאיטליה הרוכבות הישראליות בקטגורית ג'וניורס- דניאלה לוי ורותם גפינוביץ', ישתתפו בתחרות באיטליה להמשך


לכתיבת כתבה במדור זה...
לרשימת הכתבות של דרור סופר...

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש
אומניבייס בע"מ 2001 - 2021