הרים - אתר האופניים הגדול בישראל
 אודות הרים


שלא כמו בימי הילדות הנאיביים, כיום, רכישת האופניים הינה מטלה לא פשוטה.
הפעם, במרחק של שנים, צצות ועולות שאלות רבות. כיצד משפרים את יכולת הרכיבה? מה כדאי ללבוש? מה הם הטרנדים האחרונים? להיכן כדאי לטייל בשבת הקרובה? איפה רוכשים ציוד הכרחי? כיצד נרשמים לתחרויות שונות? ובעיקר – להיכן לנתב את פרץ היצירתיות שהביא עמו העולם החדש והמופלא של הרכיבה?
חיפוש באינטרנט הניב אמנם מידע חשוב ומועיל, אם באתרים מחו"ל ואם בפורומים שונים ומשונים, אך דבר אחד היה חסר – במה אחת, מרכזית ומרוכזת – שתעניק מענה לכל אותן שאלות, ורבות אחרות.
עם הזמן גם גילינו את הסוד הכי ידוע בתחום: יש הרבה התעסקות עם התחביב הרודפני הזה, וגם שיש בו הרבה חברים. לכן, כאשר בנינו את האתר, נדבך על נדבך, עמדה בפנינו מטרה אחת: יצירת קהילה. קהילה אמיתית, חברית, חיה, נושמת וגם בועטת. קהילה שיתופית שכל כולה שלכם.

שיטוט בהרי אתר Harim.co.il זהה לשיטוט ורכיבה בהרי ונופי ארצינו. הסקרנות מתעוררת ביתר שאת בטבע וכך גם בהרי האתר. כל הנדבק בחיידק הרכיבה יודע שזהו חיידק מורכב, מדבק ולא ניתן לריפוי. הרכיבה המתחילה בזריחה בינות הר הסקירות, ממשיכה בהר המסלולים ומסתיימת בהר הכותבים כל הדרך ממזרח למערב. מידע לרוכב/ת המתחיל/ה וטיפים לטיפול באופניים נמצא בצפון בהר הפורומים. את תמונות ארצנו היפה תוכלו למצוא בהר הצלמים. ברכיבה לאילת נחצה את הר הסוחרים ונספוג קצת קולטורה בסינמה הרים. נחפש חברים לרכיבה בטרמפיאדה אשר בירושליים או זו שבכרמל. בין כל הרי האתר מסתתר לו הר האתמול והמחר, ההר המניע והמוצא בכל פעם הרים חדשים...

שלכם,
צוות אתר הרים

––––– אודות הרים  –––  יצירת קשר  ––––  רשימת הדיוור  ––––  תנאי שימוש


אתר הרים הוקם על ידי דרור סופר כפרוייקט קהילתי ללא מטרות רווח
בשנת 2010 האתר עבר למצב "טייס אוטומטי" וככזה הוא אינו מתוחזק באופן עקבי
הוצאות תחזוקת האתר באדיבות אומניבייס בע"מ 2001 - 2024

הצהרת נגישות